Od sierpnia 2020, nasz klub jest członkiem Polskiej Unii Karate Tradycyjnego.

Polska Unii Karate Tradycyjnego to organizacja stosunkowo młoda, ale tworzona przez ludzi z dużym doświadczeniem w świecie karate. Działająca prężnie i solidnie. Jej ambicją jest dopasowanie stylu działania do wymogów dzisiejszego świata i stylu życia. Ponadto współpracująca z Dojo Stara Wieś, gdzie odbywa się znakomita większość imprez przez nią organizowanych. Zapraszam do prześledzenia linków.

www.pukt.pl

www.dojostarawies.pl

 

Członkowie naszego klubu, poprzez przynależność do Polskiej Unii Karate Tradycyjnego, zyskują możliwość udziału w obozach organizowanych w ośrodku DOJO Stara Wieś na preferencyjnych warunkach.

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Jest największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki. Ponadto z możliwością wszechstronnego treningu i obcowania z duchem, klimatem i filozofią japońskich sztuk walki mogą korzystać nie tylko sportowcy, ale również amatorzy. (byłem potwierdzam)

 


fot. Darek Ścisło

 

Osoby, które chcą zdawać egzaminy lub uczestniczyć w innych aktywnościach organizowanych przez PUKT są zobowiązane jest do wykupienia indywidualnej licencji w Polskiej Unii Karate Tradycyjnego (koszt 50 zł na rok).

Poniżej przydatne linki:

strona www PUKT - www.pukt.pl

system, w którym należy założyć indywidualne konto i opłacić licencję - https://system.pukt.pl/

założenie konta - https://www.youtube.com/watch?v=UBJdY9SXPcI

dołączenie do odpowiedniego klubu - https://www.youtube.com/watch?v=UBJdY9SXPcI

zapis na egzamin - https://www.youtube.com/watch?v=WgT2XRGFvRo