$nbsp;

W minioną niedzielę 12 raz odbył się staż Karate Shotokan w Kielcach. Prowadzącym staż był jak zwykle shihan Waldemar Dąbrowski. Tak jak zawsze odbyły się 4 godziny treningów (podzielone na dwie sesje treningowe) plus egzaminy dla nominowanych osób.

W dniu 9 grudnia odbył się w naszej sekcji kolejny staż z shihanem Dąbrowskim. Nasze małe święto obywaliśmy już po raz jedenasty. Dzień spędziliśmy na dwóch treningach wg. ustalonego już dawno planu. Największym wyzwaniem było takie przygotowanie programu treningowego, aby był on wymagający, a jednocześnie dostępny dla wszystkich, zarówno początkujących i zaawansowanych.

Relacja z pokazu w Galerii Echo

Relacja z pokazu w dziale "MEDIA"

W minioną niedzielę mieliśmy okazję już po raz dziesiąty gościć sensei W. Dąbrowskiego na stażu karate w kieleckiej sekcji Szkoły Karate Samuraj. Za oknem piękna aura, nic więc dziwnego, że wszyscy w znakomitych humorach przystąpiliśmy do treningów. Treningi jak zawsze odbyły się dwa, poranny i popołudniowy.

W minioną niedzielę mieliśmy okazję po raz 9 gościć na stażu karate Shotokan w Kielcach, sensei W. Dąbrowskiego. Jak zawsze w ramach stażu odbyły się dwa treningi - przed oraz popołudniowy. Na pierwszy trening składał się rozruch oraz kihon ze szczególnym uwzględnieniem szczegółów technik. Był również element, który zapewne ucieszył młodszą część trenujących, czyli zabawa ruchowa, mająca na celu wyrobienie refleksu i dynamiki poruszania.

Staż Karate ul. Szkolna 29, grupa ogólna

Za nami 8 staż z shihanem Dąbrowskim w Kielcach. Powoli wypracowujemy własną historię i tradycje. Tym razem staż odbył się na ZSO nr 17 w Kielcach. Jak zawsze dwa treningi przed i popołudniowy.

7 staż Karate Shotokan. Jak tam palec u nogi Tomek ;-)

 
 

Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Pierwszy i jedyny klub Karate Shotokan
w woj. Świętokrzyskim.
Tradycja w technice - nowoczesność w nauczaniu.

Kielce, Świętokrzyskie

telefon: 660-375-259
e-mail: karate@shotokan-kielce.pl

 

Klub zrzeszony w:

 

© 2021 Klub Karate Shotokan AGATSU Kielce

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce,